طراحی لوگو در رشت

طراحی اختصاصی لوگو با مدرن ترین الگو های جهانی

طراحی لوگو

لوگو همون نماد برند شماست. نمادی که شما را در ذهن مخاطبتان ثبت می‌کند و باعث می شود که مخاطب شما رو با نماد انحصاری برندتان به یاد بیاورد. خب حالا این یادآوری چه فایده ای برای برند و کسب و کار ما دارد؟ وقتی که شما توی ذهن مخاطبتان حضور پیدا کردید به عنوان یک انجمن، شرکت، برند و… قابل اطمینان شناخته شده اید. زمانی که مخاطب به نوعی از خدمات شما نیاز دارد، مجموعه شما در انتخاب اون شخص نفر پیشتاز خواهد بود.

مشاوره تخصصی

برای مشاروه تخصصی رایگان می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید. همچنین اگر قصد دارید خارج از ساعت کاری تماس بگیرید ، می توانید به تلگرام شرکت پیام داده و مشاوره خود را دریافت کنید.

خصوصیات یک لوگوی حرفه ای

1- معنادار و پر مفهوم بودن لوگو
اولین ویژگی از ویژگی های یک لوگوی خوب معنادار بودن آن است.

2-انحصاری بودن لوگو
یکی از مهمترین ویژگی های یک لوگو خوب، انحصاری بودن و عدم کپی بودن طرح است

3-داستان لوگو
یکی دیگر از نکاتی که به عنوان یکی از ویژگی های یک لوگوی خوب به شمار میرود داستان لوگو است.

4- تمایز لوگوی شما با رقبا
امروزه که رقابت در سطح بازارهای جهانی بسیار زیاد شده است، شما برای بهبود و افزایش میزان فروش خود باید با رقبای خود تمایز داشته باشید.

انواع لوگو

لوگوها انواع مختلفی دارند که عبارتند از: 1- ترکیبی: با تلفیق از دو ساختار از لوگو نوشتاری و لوگو تصویری بوجود می آید . در این ترکیب و ساختار ، تمامی عناصر در یک راستا بمنظور مفهوم رسانی دقیق از ترسیم برند مربوطه ایجاد می گردد.

2- تصویری: طراح با استفاده از تصویر سازی و هدفمند نمودن تصویر ، ارتباط با مخاطب را بوجود می آورد . هدف از طراحی این سبک از لوگو ، ارتباط تصویری با بیننده و رساندن هدف برند تنها با تصویر می باشد . گاها تصاویر خلق شده بصورت آیکونیک بوده و از تصویر کشیدن بصورت رئال خودداری می گردد.

3- انتزاعی: این نوع لوگو با ترغیب کردن حس کنجکاوی و با استفاده از المانهای گرافیکی انتزاعی ، سبکی خاص از طراحی لوگو را بوجود می آورد .در واقع یکی از اصول ساختاری طراحی لوگو به سبک انتزاعی ، استفاده از عناصر مفهوم دار پیچیده و گاها ساده برای به تصویر کشیدن و مفهوم رسانی یک موضوع خاص می باشد. 

4- سه بعدی: لوگو سه بعدی همانطور که از نامش پیداست سبک طراحی لوگو حروف ، آیکون ، نماد بصورت 3 بعدی می باشد . حس دیدن بعد سوم در طراحی را می توان بصورت تضادهای رنگی ، وایر فریم و یا فول کالر طراحی کرد. بسته به سبک خواسته کارفرما ، این سه روش برای ساخت طراحی لوگو امکان پذیر می باشد و …

مراحل سفارش طراحی لوگو

نیاز به مشاوره بیشتر دارین ؟

کارشناسان ما آماده اند تا شما را در تمامی مراحل ایجاد و پشتیبانی یک کسب و کار اینترنتی بزرگ همراهی کنند

تماس بگیرید

آخرین نمونه کار های

گیــل طــراح

در بازاری که همه حرف میزنند، ترجیح میدهیم چیزی نگوییم، چرا که در انتها ما با کارهایمان قضاوت میشویم نه حرف هایمان

اسکرول به بالا