سایت ویترین فعالیت و کسب و کار شماست

طراحی سایت

در رشت و گیلان

ما در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین نتیجه را در اختیار شما قرار می دهیم و شما را به اهداف تجاری تان می رسانیم و کسب و کار شما را گسترش می دهیم. کافیست تا با ما تماس بگیرید و در مدت زمان کوتاهی نتیجه گسترش کسب و کارتان را ببینید. طراحی اختصاصی انواع سایت شخصی، شرکتی، فروشگاهی و …

چرا گیل طراح؟

تحویل سریع

شخصی سازی

پشتیبانی

استانداردهای جهانی

چرا به سایت احتیاج داریم؟

بازاریابی

داشتن وب سایت سبب می شود کاربران از طریق گوگل با کسب و کار شما و خدمات و محصولاتی که ارائه می دهید آشنا شوند. در واقع سایت یک بستر همیشه فعال برای تبلیغ و بازاریابی مدرن کسب و کارتان است. به کمک وب سایت می توانید با مشتریان خدمات خود در سراسر جهات ارتباط برقرار کنید و خود را به آن ها معرفی کنید. این فذصت را از دست ندهید.

دسترسی آسان

به کمک سایت می توانید در هر جایی که هستید تنها با اتصال به اینترنت با مشتریان خود در ارتباط باشید. با تکنولوژی همگام شوید و اجازه دهید محدود به زمان و مکان نباشید این کار سبب افزایش تعداد مشتریان وفادار می شود و در نتیجه کسب و کار شما رشد می کند و بزرگ می شود.

اطلاع رسانی

وجود وب سایت می تواند در سطح جهانی خدمات و اطلاعات شما را به نمایش بگذارد. اگر کسب و کار شما ملزم به تبلیغات بین المللی است نیز این روش می تواند برای نشان دادن شما به مردم منطقه خود و سایر کشورهای جهان مفید واقع شود.

درآمد زایی

به واسطه فعالیت شما در سایت افراد بیشتری خواهان ارائه خدمات هستند و در نتیجه سبب افزایش درآمد شما می شود. با سایت امکان دسترسی از سراسر جهان در هر ساعتی از شبانه روز به خدمات شما امکان پذیر است و شما می توانید از خدماتتتان حتی زمانی که خواب هستید کسب درآمد کنید.

نیاز به مشاوره بیشتر دارین ؟

کارشناسان ما آماده اند تا شما را در تمامی مراحل ایجاد و پشتیبانی یک کسب و کار اینترنتی بزرگ همراهی کنند

تماس بگیرید

طراحی سایت در رشت و گیلان

سایت یکی از مهم ترین ویترین هایی است که می تواند نشان نوع فعالیت و کسب و کار شما را نشان داده و به نوعی ویترین کاری شما محسوب می شود و باعث جذب دیگران به کسب و کار شما می شود. برای ورود یک کسب و کار به فضای مجازی و وب اولین اقدام طراحی سایتی است که معرف کسب و کار شما باشد.منظور از طراحی سایت  مجموعه اقداماتی است که با استفاده از ابزارهای مختلف سبب می شود وب سایت شما بهتر و زیباتر دیده شود. همچنین اگر سایت شما به درستی طراحی شود می‌تواند سبب افزایش امتیاز سایت شما در گوگل شده و به اصطلاح به سئو سایت در آینده کمک کند. سایتی که به درستی طراحی شود زودتر سئو شده و به واسطه رعایت استانداردهای گوگل زودتر از سایر سایت ها در دید کاربران فضای وب قرار می گیرد.

برند هایی که به ما اعتماد کردند

اسکرول به بالا